Nový dom, nová štvrť

O PROJEKTE

Bytový dom "Nová Priekopa" je v poradí už štvrtým rezidenčným projektom v tejto atraktívnej lokalite.

Bytový dom dosahuje podobne, ako to bolo pri našich ostatných troch objektoch v tejto zóne, 8 nadzemných podlaží a ponúka vám výborne riešené, komfortné a funkčné byty rôznych veľkostí, z ktorých budú mať budúci majitelia skvelý výhľad na panorámu Veľkej resp. Malej Fatry.

Pri návrhu sa kládol veľký dôraz na efektívnu dispozíciu, ktorá myslí na každodenný život obyvateľov bytového domu. Dispozícia bytov sa v porovnaní s inými našimi objektmi v danej lokalite ešte viac optimalizovala.

Celkovo sa v objekte nachádza 32 moderných bytov v rôznych dispozičných riešeniach a veľkostiach od 32 m2 po 123 m2. Je tu šesť 1-izbových, dvanásť 2-izbových,dvanásť 3-izbových a dva 4-izbové byty. O poschodie sa budete deliť maximálne so štyrmi ďalšími bytmi, na ôsmom nadzemnom podlaží je okrem vás už len jeden byt . Ku každému bytu patrí jedna pivničná kobka, pre pohodlie obyvateľov je k dispozícii sklad pre bicykle a kočíky. Na prvom nadzemnom podlaží sa takisto nachádza jeden komerčný priestor, ktorý je určený na predaj. Parkovanie pre obyvateľov bytového domu je zabezpečené dostatočným počtom exteriérových parkovacích miest a troch garážových státí priamo v objekte.

MÁTE ZÁUJEM O BLIŽŠIE INFORMÁCIE?

Technická špecifikácia

Pozrite si kompletnú technickú špecifikáciu bytu


STIAHNUŤ TECHNICKÚ ŠPECIFIKÁCIU BD
dom

Katalógový list garáži

Pozrite si, ako vyzerajú priestory individuálnych garáží.

LOKÁCIA

ZÁKLADNÁ A MATERSKÁ ŠKOLA 250m
POTRAVINY
Coop
600m
POTRAVINY

Tesco

900m
LEKÁR 700m
POŠTA 900m
Kliknutím na mapu umožníte scrollovanie